About Us

Creativity involves breaking out of expected & repeatable patterns in order to look at things in different way than ever before.

About Us

About us.

Biz Kimiz ?

1- Biz reklamın uçan balon fikirlerle değil, ayakları yere basan güçlü iletişim stratejileriyle başarıya ulaşacağını bilen, bayatlamış standartları bir kenara bırakıp, her markası için butik projeler üreten, modern yaratıcılığı, yenilikçi pazarlama çözümleriyle bütünleştirerek farklı düşünen, farkı yaratan ve farkı fark ettiren, bağımsız bir reklam ajansıyız.
2- Kendi Dallarında Eğitim almış, tecrübeli bir genç idealist ekiple hizmet veren bir reklam ajansıyız. Yazılım, Tasarım, Kreatif, Marka ve Sosyal Medya Departmanlarıyla Markanıza Her Süreçte Destek veririz.
3- Markaların görülebilir olmalarına, kendilerini ifade etmelerine ve geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bizim heyecanımız, yaratıcılığımız ve problem çözme hevesimiz her zaman canlı! Teknoloji ve yenilikçilik misyonumuz doğrultusunda markaların başarılı geleceklerine destek oluyoruz.
4- Biz İletişim Sanatıyla marka ve ürünlerinizi tanıtan bir reklam ajansıyız.

İlkeler

1- Müşterilerimizin Bütçesini Kendi bütçemiz gibi görür, ona göre planlarız.
2- Müşterimizin pazarını, rakiplerini, sektördeki gelişmeleri yakından izler her zaman özgün kalmak ve yaratıcılığı başarıya dönüştürmek çabalarız.
3- Müşterilerimize zaman harcarız. Müşterimizi öğrenmeye ve anlamaya zaman ayırırız.
4- Müşterilerimizin kendi işlerini bizden daha iyi bildiğini biliriz, bu yüzden onların fikirleriyle rekabete girmek yerine, onlara en iyi çözümü sunmaya çalışırız.
5- Tek başına başarıya inanmaz, ekip ruhunu yansıtırız. Başarılı olmanın tek yolu iyi ekip olmaktan geçer.
6- Belli bir müşteriden fazlasıyla çalışmaz, en iyi çözümleri sunarız. İş birliği yaptıklarımızla her an kol kola hareket ederiz.
7- Müşterilerimizle uzun dönemler çalışıp, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz.
8- Cana yakın ve samimiyiz ancak ciddiyet ve disiplini severiz. Önce dinliyoruz, sonra düşünüyoruz ve tasarlıyoruz, sonra markanızda iz bırakıyoruz.
9- Müşterilerimiz yol arkadaşlarımızdır, yaptığımız işlerde müşterilerimizle takım ruhuyla hareket ederiz.
10- Eksik yanlarımızı gizlemek için uğraşmayız, onları geliştirmeye çalışırız.
11- Merak ettikçe okur, okudukça merak ederiz.
12- Bizim için gerçekler, iltifattan daha değerlidir.

Neler Yaparız? 

1- Kimi bütünsel diyor, kimi 360 derece… Markayı dört koldan kapsadığımızda tam bir iletişim kuruyoruz.
2- Televizyon ölmedi. Basın yaşıyor. Ama hayatın en önemli kaynakları dijitalde akıyor. Markamızın iletişim çalışmaları dijital ortamda nasıl olması gerekiyorsa, öyle yer alıyor. Doğru iletişim ile hedef kitlenizle sürekli interaktif olmanızı sağlıyoruz.
3- Değişen dünya şartlarına uyum hâlinde tasarladığımız fikirler; markalar ve insanlar arasındaki iletişimin tam ortasına oturur. Bu bazen bir web sitesi bazen bir gazete-dergi reklamı bazen de sosyal medya kampanyasıdır. Entegre iletişim çalışmalarını profesyonel ekibimizle hazırlayıp bir strateji ile sunarız. Hedef kitleyi derinlemesine inceleriz. Etkili ve akılda kalıcı kreatif tasarımlar yaparız.
4- Dijital reklam, sosyal medya reklamları, açık hava reklamlar ve diğer tüm araçları en ince ayrıntısına kadar düşünür planlarız. pazarlamayı bir bütün olarak ele alırız.
5- Sosyal medyayı markaların müşterilerine dokunabileceği bir araç, bağ kurabilmenin bir fırsatı olarak görürüz. sosyal medya yönetimi ie özgün içerikler geliştirip dikkat çeken paylaşımlar yaparız.
6- Web tasarımı ve yazılımını bir süreç olarak ele alır, her parçayı detaylı şekilde inceleriz. İşe yarayan, tıklanan, kullanıcı dostu yaratıcı web tasarımları yaparız.